Cenk Tosun Uçuşa Geçti

136 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Beşiktaş’ta bir dönem Tosun Paşa lakabı ile ünlenen Cenk Tosun ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Cenk Tosun yüksekten uçtu haberi bir anda gündemde yer aldı. Cenk Tosun uçuşa geçti manşeti ile gündeme gelen haber bir anda kaos etkisi yarattı. Everton takımı ile sözleşmesi sona eren Cenk Tosun için Beşiktaş kapılarını yeniden açtı. Ancak Tosunun verdiği yanıt deyimi yerinde ise şok etkisi yarattı. Cenk Tosunun istediği ücret ise dudakları uçuklattı.

Cenk Tosun Verdiği Yanıtla Bomba Patlattı

Everton ile sözleşmesi biten başarılı oyuncu Cenk Tosun yeniden Beşiktaş’ın gündemine geldi. Cenk Tosun için kapılarını aralayan siyah beyazlı ekip ise aldığı cevap karşısında büyük bir şok yaşadı. Ne yaptın sen Cenk söylentilerine neden olan gelişme ise bir anda gündemde yer aldı. Yıldız futbolcu Beşiktaş’tan tam 3 milyon Euro talep etti.

50tl deneme bonusu

Ahmet Nur Çebi’ yi Kızdıran İstek

Başkan Ahmet Nur Çebi ise Cenk Tosunun bu isteği karşısında büyük bir tepkide bulundu. Başkan Çebi Cenk Tosunun menajerine kendisine önceden verilen bir sözüm vardı ama artık o rakamlar söz konusu değil diyerek yanıt verdi. Cenk’in bu isteği ise Başkan Ahmet Nur Çebi’ yi bir hayli kızdırdı. Cenk Tosun ise konu ile ilgili tam detaylı bir açıklamada bulunmadı. Tosunun bu isteği ise Cenk yüksekten uçmuş dedirtti.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık