Fularlı Saç Modelleri

1.075 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Saçlarınız için birbirinden şık saç modellerini yapmanın yanı sıra fular kullandığınızda kendinize çok daha ayrı bir güzellik katacağınızı bilmelisiniz. Fularla uyumlu olan saç modelleri bir hayli farklıdır. Fularlı saç modelleri için daha önceden taktir toplamış güzel saç modellerini sizler için değerlendirdik. Fularlı saç modellerini denerken bu bilgiler ışığında çok daha güzel bir görünüm ve model elde edebilirsiniz. Çok fonksiyonlu olarak kullanılan fularları saç bandı yapmaya ne dersiniz? Hızlıca yapabileceğiniz birkaç saç modelini sizin için derledik.

At kuyruğunuza bir fular iliştirerek romantik bir görünüm elde edebilirsiniz. Tokanızın hizasından başlayıp fuları saçınıza sarmanız yeterli.
En trend saç modellerinden olan yarım topuzunuzu da fularla süsleyebilirsiniz. Saçınızın iki yanından tutamlar alın ve üst kısmında topuz yapın. Kare fularınızı önce üçgen yapın ardından üç dört kere katlayarak topuzunun çevresine dolayın. Eğer uzun bir fular kullanıyorsanız ucunu da sarkıtabilirsiniz.

Özellikle yaz mevsiminde, sahilde, denizden veya havuzdan çıktıktan sonra rahatlıkla kullanabileceğiniz bir modelden bahsedelim. Saçınıza dağınık bir topuz yapıp fularınızı başınızın tepesine dolayın ve uçlarını fiyonk yapın. Bu modeli az önce anlattığımız gibi fularınızı üçgen şekle getirip sonrasında katlayarak yapabilirsiniz.

Son olarak fularını açık saçta kullanmak isteyenler için de iki önerimiz var. Az önce bahsettiğimiz topuz modelindeki bağlama şeklini aynı şekilde açık saçınızda uygulayın. Ya da fularınızı daha açık bir şekilde tutup alnınızı biraz kapatacak şekilde bağlayın.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


casibom - grandpashabet giriş - oran.net -
Yukarı Çık