Günlük Yağı ve Sığla Yağı Cilde Faydaları

505 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Bütçeyi zorlamadan, daha genç, daha sağlıklı ve daha canlı görünen bir cilde sahip olmanın kolay ve elbette doğal yollarını hepimiz arıyoruz. Bu yüzden de bu konuyla ilgili sık sık bilgiler paylaşmaya çalışıyorum. Günlük yağı (Frankincense oil) da sahip olduğu güçlü anti-aging yani yaşlanma karşıtı ve cildi canlandırıcı etkileri sebebiyle en çok kullanılan doğal malzemelerden biri.

Üstelik günlük yağının cilde faydalarından yararlanabilmek için nemlendiricinize, vücut jeline, vücut losyonlarına veya diğer güzellik ürünlerine birkaç damla bu yağdan ilave etmek yeterlidir.

İnsanlar binlerce yıldır bu yağı kullanarak, cildi gerginleştirir, renk eşitsizliklerini giderir, koyu lekeleri ve gözenek boyutunu azaltır, sivilceleri iyileştirir, engeller ve yaşlanma belirtilerini yavaşlatır. Yaraları iyileştirme, kızarıklık, egzama, yanıklar, kesikleri iyileştirme, kuru ve çatlamış cildi yatıştırma etkisi de vardır. Yeni ve eski yara izlerini-çizgileri azaltmak için bile kullanılır. Hatta biz her ne kadar cilde etkileri üzerinde duruyor olsak da saçlarını güçlendirmek ve parlaklaştırmak için kullananlar da bulunmaktadır.

Bunlara ek olarak, hücrelerin yenilenmesine yardımcı olan ve mevcut dokuyu sağlıklı tutmaya yardımcı olan doğal bir sıkılaştırıcıdır. Cildin hücrelerini korumak ve onarmak için sahip olduğu bileşenler sayesinde güçlü anti-aging bakım yağı yapıyor günlük yağını ve üstelik kullanımı çok kolaydır!

Günlük Yağı – Frankincense Yağı Cilde Faydaları

⦁ Sıkılaştırıcı – Cilt hücrelerinin korunmasına ve onarımına yardımcı olur.
⦁ Sivilceyi azaltır
⦁ Kırışıklıkları önler
⦁ Cildi kaldırır ve sıkılaştırır
⦁ Mikropları öldürür
⦁ Büyük gözenekleri azaltır
⦁ Yaşlanma belirtilerini yavaşlatır
⦁ Yara iyileşmesini yardımcı olur
⦁ Kuru ve çatlamış cildi onarır
⦁ Yağlı veya kuru cildin yağ dengesini kontrol eder.
⦁ Yara izlerini azaltır
⦁ Koyu lekeleri aydınlatır
⦁ Deri çatlaklarını azaltır
⦁ Egzamayı iyileştirir
⦁ Kaşıntı ve döküntüleri hafifletir

Hangi Ciltlere Önerilir :

⦁ Olgun Ciltler
⦁ Erken Yaşlanma Belirtileri Görünen Ciltler
⦁ Çevresel Etkilerden Zarar Görmüş Ciltler

Bu doğal cilt bakım yağını başta da belirttiğim gibi mevcut bakım ürünlerinizin içine ekleyerek kullanabileceğiniz gibi tamamen doğal kendi bakım ürünlerinizi bu yağı da kullanarak yapabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


casibom - grandpashabet giriş - oran.net -
Yukarı Çık