Çözüm Odaklı Bir Eğitim İçin Bilişsel Akademi

141 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Günümüzde bilgi artık herkes tarafından kolayca ulaşılabilinen bir olgu olarak karşımıza çıkmaktadır. Burada gelişen ve gelişimini sürdürün internet teknolojisinin de rolü çok büyüktür. Ancak bu ulaşılan bilgiler ne kadar nitelikle ve ne kadar işe yarardır. İnternet ortamından öğrenilen her bilginin nitelikli ve işe yarar olduğunu söylemek çok güçtür. Bu yüzden çeşitli kurslara insanlar ihtiyaç duymaktadır. Bünyemizde hızlı okuma eğitimi başta olmak üzere şu eğitimler verilmektedir;

  • ALES
  • GMAT
  • GRE
  • SAT
  • YÖS
  • Yabancı dil eğitimleri

Özellikle hızlı okuma kitap okuma teknikleri sayesinde öğrencilerimizin daha hızlı soru çözebilmesini sağlamaktayız.

Bilişsel Akademide Çocuklar İçinde Eğitim Vermekteyiz

Bünyemizde yalnızca yetişkinler ve gençler için hizmet vermemekteyiz. Verdiğimiz eğitimlerden çocuklarda yararlanabilmektedir. Bilişsel Akademi olarak 3-6 yaş çocuklar için İngilizce eğitimi vermekteyiz. Yabancı dil en kolay ne zaman öğrenilir diye bir soru ortaya atıldığında uzman kişiler bu soruyu şu şekilde yanıtlamaktadır, en kolay ve en hızlı şekilde yabancı dil öğrenme yaşı çocukluk yaşıdır şeklinde ifade etmektedirler.

Çocukluk dönemi insan zihninin ve algısının en açık olduğu dönemdir, özellikle bu dönemde verilen hiçbir eğitim boşa gitmez. Ayrıca bu dönemde alınan eğitimler uzun zaman sonra bile hatırlanması açısından son derece önemlidir. 7-9 yaş arasındaki çocukların ilk İngilizce eğitimleri için Bilişsel Akademiyi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. İşinde uzman öğretmenlerimizle sizlere hizmet vermekten son derece mutluluk duymaktayız.

Her Bütçeye Uygun Fiyatlarla Hizmetinizdeyiz

Hızlı okumanın son dönemlerde önemi giderek artmaktadır. Zira öğrenciler merkezi sınavlarda çoktan seçmeli sorularla imtihan edilmektedir. Ayrıca bu sorular içerisinde paragraf soruları da mevcuttur. Hızlı oluma tekniklerini öğrenmek bu yüzden sınava girecek olan kişilere çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bilişsel Akademi her bütçeye uygun olarak belirlediği fiyatları ile toplumun tüm kesiminden insanlara hitap etmektedir. Hızlı okuma kursu fiyatları ile ilgili olarak da çeşitli kampanyalar yapmaktayız. Yapmış olduğumuz kampanyalar ve fiyat tarifelerimizle ilgili bilgileri bizlere ulaşarak alabilirsiniz. Fazla gecikmeden sizde kurslardaki yerinizi alın.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


casibom - grandpashabet giriş - oran.net -
Yukarı Çık