Eray Tur Ofisleri

402 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Vize firmaları arasında vize başvuru sürecini kaliteli bir şekilde yürüterek tecrübeleriyle adından söz ettiren Eray Tur’un Gaziantep ve Ankara’da olmak üzere toplam dört ofisi bulunmaktadır.

iDATA ile Almanya vize başvurusu ve İtalya vize başvurusu yapmak isteyenler; İncilipınar Mah. Muammer Aksoy Bulv. 1 Nolu Sok. Emir İş Merkezi No:8 Şehitkamil Merkez, Şehitkamil, Gaziantep adresini,

VFS Global Gateaway hizmeti ile Hollanda, Avusturaya Belçika, Danimarka, Yunanistan, İspanya, Bulgaristan, Malta ve Polonya’ya vize başvurusunda bulunurken danışmanlık hizmeti almak isteyenler; İncirlipınar Mah. 7 No’lu Sok. Kaplama İşMrk Altı No:2 Şehitkamil/Gaziantep adresini,

Eraytur Global Visa Services hizmeti için ve bu hizmet hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler Güvenevler Mahallesi Kıbrıs Sokak No:20/A Aşağı Ayrancı, Çankaya/Ankara adresini ve

Eraytur Global Visa Services ile vize başvurusunda bulunmak isteyenler de Değirmiçem Mahallesi , 16003 Sk. Ender Apt. Daire: 1 Şehitkamil/Gaziantep adresini ziyaret ederek talepleri doğrultusunda memnun ayrılacakları bir vize danışmanlık firması ile tanışmış olacaklardır.

Uzakları Yakın Eden Bir Firma

Müşteri memnuniyetine her şeyden çok önem veren ve güvenli bir ortam yaratan Eray Tur, ofislerine uzak bile olsanız bir telefonla size her hizmet konusunda yardımcı olmaya hazır olacaktır.

7/24 hizmette sınır tanımayan Eray Tur’a +90 (850) 969 83 75 numaralı telefonu arayarak aklınıza takılan tüm sorulara cevap arayabilirsiniz.

Eraytur.com adresine bakarak vize danışmanlığının nasıl işlediğine ve süreçlerine bakabilirsiniz.

Dünya’ya Açılan Vize Danışmanlığı

Sadece Avrupa ülkelerine değil neredeyse dünyadaki tüm ülkelere varan bir vize danışmanlık hizmetiyle kendini öne çıkarmıştır.

Başarılarının büyük bir bölümünü Almanya vize başvurusu için çalışmaları oluştursa da İngiltere, Mısır, Etiyopya, İrlanda, Belçika, Malta, Bulgaristan, Polonya ve daha birçok ülkelere vize başvuru danışmanlığı yapmıştır.

Her ülke için ayrı titizlik ve ayrı kalite ile danışmanlığını yürütmüştür. Yurt içi ve yurt dışı alanda uzman kurumlarla işbirliği içerisinde hareket ederek kendini bir adım ileriye taşıyan bir firma olma özelliği ile de akıllara kazınmıştır.

Vize Firmaları Arasında Profesyonellik

94’ten beri bu sektörün içinde olması ve 18 yıllık vize başvuru danışmanlığı hizmeti vermesiyle tecrübe üzerine tecrübe kazanmış, memnuniyet, kalite ve güven prensipleriyle hareket etmiş olan profesyonel bir ekip ile hizmetlerine devam etmiş, müşteri talepleriyle vizyon ve misyonunu oluşturarak her zaman daha iyi olmayı amaç edinmiş firma olmuştur.

Bugün hala adından başarı ve güven ile bahsettiriyor olmasını vazgeçmediği bu prensipleri ile sağlamış başarılarına başarı katmıştır.

İş Ortaklarımız; vizeofisi.com- vizerandevu.com- schengenvize.net- vizerandevu.com- eraytur.com- almanyavisa.com

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık