Etek Jean Etek

317 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Etek her yaş grubundan kadının severek kullandığı ve kadınlara özgü olan bir kıyafettir. Yaz ve kış aylarında rahatlıkla kullanılabilir. Çocukluk çağlarından itibaren etek giyilebilir. Farklı tarzlarda etek üreten firmalara mevcuttur. Stretbox firması kadın kıyafetleri üreten ve uzun yıllardır sektörde olan bir firmadır.

Firmanın kendine has tarzı ve kalitesi vardır. Firmanın etek modelleri de diğer kıyafetlerde olduğu gibi kendine has tarzını yansıtmaktadır. Genellikle orta yaşın altındaki genç kesime hitap eden firma gençlerin gözdesi olan etek modelleri üretmektedir. Jean etek modelleri 2022

Etek gitmeyi sevmeyenlerin bile rahatlıkla kullanacağı oldukça şık ve modern etekleri mevcuttur. Kaliteli ve modern etek Jean etek arayan herkes firmanın ürünlerine göz atabilir. Mağazalarında satış yaptığı kadar online olarak da ürünlerini müşterilerine ulaştırmaktadır.

Kloş Etek

Firmanın yaz ve kış ayarında ürettiği başlıca modeller arasında kloş etek gelmektedir. Genç nesle kloş etek giydiren firma yaz ve kışa ayları için farklı tasarımlar kullanmaktadır. Yazlık kumaşlarında genellikle düz renklerden yana olan firma kışlık etek kumaşlarında ekoseyi sıklıkla kullanmaktadır. Firmanın kumaş kalitesi birinci sınıf olup yüksek pamuk oranına sahip kumaşlar kullanmaktadır.  Bayan şort modelleri 2022

Kışlık eteklerinin kumaşları kalın ve soğuğa karşı dayanıklıdır. Eteği sadece bir aksesuar olarak görmeyen firma kalın kumaşlar ile eteğin soğuk havalarda da kullanımına olanak vermiştir. Farklı renk avantajları mevcut olan kloş eteklerin Jean kumaşlardan üretilmiş olanlarına da rastlamak mümkün.

Şort Etek

Modernliğin simgesi olan şort etekler firma tarafından uzun yıllardır üretilen bir modeldir. Firmanın şort etekleri oldukça revaçta olup birçok kadının favori parçası olmayı başarmış bulunmaktadır. Şort etekler yazın kullanılabileceği gibi kışın çorap eşliğinde de kullanılabilir. Şort etekler yazlık alanlarda, gece eğlencelerinde ve şehir hayatında rahatlıkla kullanılabilir.

Etek görünümlü bir şort olduğundan dolayı kullanımı kolaydır. Kısa etek sevemeyen ve kullanmayanlar için ideal bir çözümdür. Firma şort eteklerinde geniş bir renk yelpazesi kullanmıştır. Siyahtan açık renklere kadar birçok renk bulunmaktadır. Kumaşları pamuk içerikli olup oldukça şık ve kaliteli durmaktadır.

Düğme Detaylı Etek

Düz bir etek sevmeyen ve etekte biraz hareket isteyenler düğme detaylı etekleri tercih edebilirler. Düğme detayları eteğe şıklık katarak farklı bir hava yaratmaktadır. Yazlık eteklerinde olduğu gibi kışlık eteklerinde de düğme detaylarına rastlamak mümkündür. Düğme detaylı etekler uzun veya kısa olabilmektedir. Her kadın zevkine uygun eteği seçebilir.

Bazı düğme detaylı eteklerde cep detayı bulunmaktadır. Eteğin şık ve kullanışlı olası için her detayı düşünmüş olan firma kadınların memnuniyetini göz ardı etmemektedir. Firmanın düğme detaylı etekleri uzun yıllardır üretilmekte olup en çok tercih edilen bir model olarak daha uzun yıllarda var olmaya devam edecek gibi durmaktadır.

Asimetrik Kesim Etek

Etekten hiç hoşlanmayan kadınlara bile etek giydiren firmanın bir diğer özel eteği asimetrik eteklerdir. Asimetrik etekler eteğin şıklıkta tavan yaptığı noktadır. Yaz sıcağında kadınlara etek giydirmek için uğraşan firma etek sevmem diyen kadınları asimetrik etekleri ile cezbetmiş görünüyor. Asimetrik kesim etekler yaz ve kış olmak üzere her iki sezonda da bulunmaktadır.

Asimetrik eteklerin yazlık renkleri oldukça tatmin edicidir. Terletmeyen pamuklu kumaşlardan üretilmiştir. Etek giymeyi alışkanlık haline getirecek bir modeldir. Asimetrik kesim eteklerin kış sezonunda kışlık kumaştan ekoseli modelleri mevcuttur. Farklı asimetrik detaylarla kesilen ve dikilen eteklerin işçiliği birinci sınıftır. İşinde profesyonel bir ekip ile çalışan firma tüm ürünlerini stil danışmanları eşliğinde tasarlamaktadır. Uzun yılların verdiği tecrübe ile hizmet vermektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


casibom - grandpashabet giriş - oran.net -
Yukarı Çık