Gömleğin Üstüne Ne Giyilir Kadın

570 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Gömleğin üstüne ne giyilir kadın sorusu özellikle sonbahar kış dönemlerinde çok araştırılmaktadır. Bayan kombinlerinde önemli bir giyim parçası olan gömlek ile sonbahar kış kombini yapılırken gömlek üstüne ne giyilir sorusu akla gelmektedir. Gömleğin üstüne ne giyilir bayan, gömlek üzerine kazak, gömlek üzerine hırka, gömlek üzerine mont gömlek üzerine yelek kombinleri hakkında fikirler vereceğiz.

Gömleğin Üstüne Ne Giyilir Kadın

Bayan gömlek kombinlerinde gömleğin üzerine giyeceğiniz kombin parçası ile pantolon ve etek modeliniz ve tarzınıza uyumlu olmalıdır.

Gömleğin üstüne ne giyilir

Özellikle serin havalarda gömlek üstüne kazak, gömlek üstüne yelek veya gömlek üstüne mont giyilir sorusu akıllara kurcalamaktadır.

Gömlek üstüne ne giyilir sorusunun cevabında hırka, kazak, yelek, mont ve ceket kullanıldığını görüyoruz.

Gömlek Üzerine Kazak

Bayan gömlek kombinleri ile birlikte en sık kullanılan kombin parçası kazak olarak karşımıza çıkmaktadır. Gömlek üstüne kazak nasıl olmalı? Gömleğin üzerine nasıl kazak giyilmeli gibi sorular da bu noktada devreye girmektedir.

Gömleğin üzerine v yaka veya bisiklet yaka kazak kullanabilirsiniz. Ayrıca boğazlı badi üzerine gömlek kullanımı da kadın kombinleri arasında şıklığı ile büyüleyen bir başka gömlek kombin olarak karşımıza çıkmaktadır.

Gömleğin Üstüne Nasıl kazak giyilir

Beyaz gömlek üstüne kazak veya siyah gömlek üstüne kazak seçerken sınırsız renk seçeneğine sahipsiniz. Ancak diğer renklerde gömlek üstüne kazak seçerken ise alt kombin parçası ile uyumu mutlaka göz etmelisiniz.

Gömlek üstüne kazak bayan tasarımlarında en sık kullanılan kazak renkleri siyah, beyaz, mavi, kırmızı ve gri olarak karşımıza çıkmaktadır. Siz de ten renginizle ve gömlek rengi ile uyumlu kazak kullanarak bayan gömlek kazak kombinleri yapabilirsiniz.

Gömlek Üstüne Mont

Bayan gömlek kombinleri sırasında gömleğin üzerine mont, deri mont kullanarak hoş kombinler yapabilirsiniz.

Gömleğin üstüne nasıl mont giyilir bayan

Gömleğin üstüne şişme mont çok fazla önerilmese de hava şartları ve bölgesel koşullar nedeniyle birçok bayan tarafından sıklıkla tercih edildiğini görmekteyiz.

Gömlek Üzerine Yelek

Yapacağınız gömlek kombini tarzı ile yelek modeli mutlaka uyumlu olmalıdır. Spor gömlek üstüne zarif bir yelek yerseniz araştırma düşersiniz. Her türlü yelek modeli uygun gömlek modelleri ile kullanılacağı için mutlaka ama mutlaka gömlek ve yelek tarzınız aynı olmalıdır.

Gömleğin Üstüne Hırka Giyilir Mi?

Gömleğin üstüne hırka bayan ve erkek gömlek kombinlerinde en sık tercih edilen dış giyim parçası olarak karşımıza çıkmaktadır. Çok fazla tarz, renk ve model seçeneği olan bayan hırka modelleri ile gömlek hırka kombini yapabilirsiniz.

Gömlek Üzerine Ceket

Gömlek üzerine ne giyilmeli sorusuna karşılığında cevaplar arasında ceket de bulunmaktadır. Mevsim geçişleri kombin parçası olarak kullanılan blazer ceketler bayan gömlek kombinlerinde tercih edilen üst parçasıdır. Sizde bayan gömlek üstüne blazer ceket veya klasik ceket kullanarak şıklığınızı üst seviyelere taşıyabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık