İtalya Vizesine Dair Her Şey Bu Firmada!

245 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

İtalya’ya seyahat edecek kişiler bu ülkele gitmek için birçok farklı kategorideki vize çeşitlerinden birine başvuruda bulunmak zorundadırlar. Bu başvurular, seyahat amacına göre belirlenir ve yine başvuru esnasında sizden talep edilecek evraklar da bu kategoriye göre şekillenir. O yüzden evrak listesinde sürekli olan bir güncelleme ve farklılık durumu söz konusudur. Bu konudaki en güncel bilgilere ulaşmak için bir vize danışmanlık şirketinden destek almanz gerektiğiniz sizlere tavsiye edebiliriz.

Vize danışmanlık hizmeti konusunda rastgele bir şirket ile irtibata geçmek doğru değildir. Çünkü bazı firmalar bu sektörde yeterli deneyime sahip değilken bazı firmalar da, bu hizmeti kullanarak kişileri dolandırmaya yönelik yöntemler oluşturmaktadır. O yüzden hizmet alacağınız danışmanlık şirketi hakkında detaylı araştırmalar yapmanız gerekmektedir.

Sizlere bu konuda alanında en kaliteli hizmetleri verecek olan Vize Randevu firmasını öneriyoruz. Firmanın internet adresi: www.vizerandevu.com

İtalya Vize Başvuru İşlemleri

İtalya için vize başvurusu yapacak kişilerin en çok özen göstermesi gereken konu evrak listesinde bulunan belgelerdir. Bunlardan herhangi birinde bir eksiklik meydana geldiğinde yaptığınız vize başvurusu olumsuz bir sonuç olarak sizlere dönecektir. Bu yüzden işlemleriniz açısından sizlere profesyonel destek sağlayacak Vize Randevu firması ile iletişime geçebilirsiniz.

İtalya Vizesi Başvuru Sonucu Ne Zaman Açıklanır?

İtalya vizesi için başvuruda bulunan kişilerin vize işlem sonucunun açıklanması başvurulan vize türüne göre değişkenlik gösterecektir. Eğer kısa süreli İtalya seyahat vizesi yani turistik vize almışsanız o zaman 7-15 gün, uzun süreli vize başvurusunda bulunduysanız o zaman 3 ila 6 ay arasında bir süreçten bahsedilebilir.

Vize Randevu İletişim Bilgileri:

Firmaya ulaşmak için:

Telefon: +90 (850) 228 43 53

+90 (532) 176 62 46 (Acil Destek İçin İletişim No.)

E- Posta: info@vizerandevu.com

Adres: Güvenevler Mah. Farabi Sokak 49/2 Çankaya- ANKARA

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık