Kemer Detaylı Tesettür Elbise Modası

637 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni sezon tesettür elbise modasının canlı parçalarından biri olan kemerli elbiseler pek çok hanımın gözde parçası olmayı başarmıştır. Kemer detayları olan tesettür elbiselerin kendinden asil duruşu ise alıcıları en çok cezbeden durumdur. Tesettür elbise alışverişi yapacak çoğu hanım yeni sezon trendleri takip etmektedir. Dikkat edilen bir diğer özellik ise elbiselerin küçük detaylarıdır. Elbise detayları genel olarak şıklığı ve modern duruşu belirleyen özelliklerdir. Bu nedenle elbise alışverişi yapacak olan kişilerin bu detaylara dikkat etmesi gerekmektedir.

Yeni sezon tesettür elbise modasında yer alan kemer detaylı elbiseler ise hem modern hem de etnik tarzı olan hanımların giyebileceği tarzda tasarlanmıştır. Modern görünümden hoşlanan kişiler için renk ve kumaş detaylarına dikkat edilerek özel tasarımlar oluşturulmuştur. Aynı zamanda etnik tarzı benimseyen tesettürlü hanımlar için daha renkli ve desenli kumaşlar ile tasarlanan elbiselerin bel kısımlarına kemer takılmıştır.

Modern Tarz Kemerli Tesettür Elbise Modelleri

Modern görünüşe sahip ve elbiselerinde de bu görünüşü devam ettiren kişiler için düz kalem elbiselerin bel kısımlarında bulunan kemer detayları özel olarak hazırlanmıştır. Özellikle fitil kumaş tam bedene oturan tesettür elbiselerde gümüş tokalı siyah deri kemerler sıklıkla kullanılmaktadır.

Bunun yanı sıra halka ya da zincir kemerler de sezonun en çok tercih edilen kemer modellerinden biri olarak bu tarz düz modern elbiselerde kullanılmaktadır. Bu tarz elbiselerin bel kısımlarına takılan kemerler aynı zamanda boyun daha uzun görünmesini sağlayarak belin inceliğini de ön plana çıkarmaktadır.

Etnik Tarz Kemerli Tesettür Elbise Modelleri

Etnik tarza sahip olan tesettürlü hanımlar için daha canlı renklerde ve çiçek desenlerinde olan kumaşlarla elbise tasarımı yapılmaktadır. Bu tarz elbiselerin balon kol olması ise elbiseye güzel bir hava katan detaydır. Aynı zamanda belin lastikli olması da elbiseye kemer takılmasını sağlamaktadır. Genellikle tül kumaş olan bu tarz elbiselerin bel kısımlarına taba rengi deri kemer takılmaktadır. Aynı zamanda bu kemerin üzerinde zımba ve zincir detayları da bulunabilir. Bu tarz kemer modelleri daha çok bohem ve etnik tarza hitap ederek kullanıcı alanını genişletmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık