Kısa Boylu Kadınlar Nasıl Abiye Giymeli?

1.026 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Kısa boylu kadınlar nasıl abiye giymeli başlıklı yazımızda kısa boylu kadınlar için abiye modelleri hakkında bilgiler vereceğiz. Boyu kısa kadınlar abiye elbise alışverişi yapmadan önce kendisine yakışıp yakışmayacağını konusunda araştırma yapmaktadır. Standart vücut hatlarına sahip olan bayanlar diledikleri renk ve modelde tarz abiye seçimleri yaparken kısa boylu kadınlar abiye seçiminde zorlanmaktadır. Kısa boylu kadınlar nasıl abiye giymeli sorusu ve cevabı tam da bu noktada devreye girmektedir.

Kısa Boylu Kadınlar Nasıl Abiye Giymeli?

Üzerinizdeki tasarımın sizi büyüleyici bir şekilde göstermesini istiyorsanız kısa boylu ve kilolu bayanlar nasıl abiye giymeli sorusunun cevabının tüm detaylarını bilmelisiniz. Zira seçeceğiniz abiye modeli ile kıyafetle boyu uzun gösterme illizyonundan faydalanarak daha uzun boylu ve daha zayıf görünebilirsiniz.

Kısa boylu kadınlar için abiye modelleri nasıl olmalı

Kısa boylu kadınlar için abiye seçimleri hakkındaki kriterleri birlikte bakalım;

İki parçalı kıyafetler yerine veya 2 parçalı abiye modelleri yerine tek parça kıyafetler tek parça abiyeler tercih etmelisiniz. Bu boyunuzu olduğundan daha uzun gösterecektir.

Renk tercihin değil sen birden fazla rengin karmaşık bir şekilde kullanılması boyu kısa gösteren etkendir. Bu nedenle kısa boylu kadınlar boyu uzun göstermek için tek renk elbise modelleri arasında seçimler yapmalıdır.

Kısa boylu bayanlar için abiye seçimlerinde tek renk abiye ile birlikte aynı renklerde ayakkabı kullanmanız derinlik etkisi yaratacağı için boyunuzu sanıldığından daha uzun gösterecektir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık