Moda Trendlerinde Yeni Sezon

810 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Her yaştan kişiye moda trendlerini gerek bayanlar gerekse beyler için yeni sezonda şıklık getirecek kıyafetler sunulmaktadır. 2022 modasına uyumlu olarak moda trendlerine uygun kıyafetleri oluşturabileceğiniz ve farklı günlerde giyebileceğiniz başarılı kombinler sizler için hazırlanmıştır. Moda trendleri sizler için hazırladığımız yeni sezon modasına uygun kombinlerle ilgili detaylı olarak yazımızdan bilgi alabileceksiniz. 2022 ilkbahar yaz sezonu koleksiyonları belki de ilk kez bu kadar zor şartlar altında belirlendi. Tasarımcılar, pandemi koşulları sebebiyle koleksiyonlarını ekiplerinden uzakta, büyük lojistik sorunlarla hazırladılar ve onları da sınırlı kitleye gösterilen videolar, dijital ya da sınırlı katılımcılı defileler aracılığıyla sundular.

Dünya bu belirsizlik ortamındayken moda tasarımcılarının bu ortamdan etkilenmesi de kaçınılmazdı. Tasarımcılar bazen insanın güçlü yönünü, bazen de umut, neşe ve eğlenceye duydukları özlemi koleksiyonlarına kendi tarzlarında yansıttı. Daha ölçülü ve rahat, her yaşa ve cinsiyete uyum sağlayan, 90’lar minimalizmi bunlardan biri. Evde geçirilen zamanın artışıyla daha klasik ve konforlu, form ve dokuda farklılaşan parçalar öne çıkıyor. Öte yandan modanın bir görevi de bizi hayal kurmaya yönlendirmek. Tasarımcılar burada rengi ve görkemi, yaratıcıkla birleştiriyor ve giyinmenin tadını yeniden keşfe davet ediyor.

Ayrıca bu yılın rahatlık trendinin devamı olarak konforlu ama bir o kadar da klasik parçalar. Bu bahar ve sonrasında gardıroplarınızda yer alacak parçalar ve stil önerileri için okumaya devam edin.

90’lar sadeliği

Minimal ama seksi unisex parçaları, keskin ve grafik hatlarıyla 90’lar 2022 yazına güçlü bir dönüş yapıyor. Belli belirsiz transpan detaylar ve ince askı detaylarıyla önümüzdeki sezon 90’ların modern versiyonuyla tanışacaksınız.

Baştan Ayağa Beyaz Giyme Tüyoları yazımız da ilginizi çekebilir.

Rengarenk giysiler

Pandeminin ne zaman sona ereceği bilinmese de yaz sezonu adeta pandemiye panzehir olacak.Tasarımcıların renklerle arası hiç olmadığı kadar iyi ve bu da iyimser koleksiyonlarla sonuçlanıyor. Gökkuşağı deseni, renkli çiçekler ve elbette çizgili giysiler sık sık karşımıza çıkacak.

Deri ceket

Sezonlardır baskın olarak gördüğümüz blazer, yerini deri cekete bırakıyor. Logo baskılı, spor, oversize ya da fütüristik versiyonlarıyla bu ilkbahar “biker” yani motorcu stil ceketlere yatırım yapmanızı öneririz.

En önemli aksesuar: Maske

Şüphesiz ki maskelerimiz bir süre daha bizimle olacak. 2022 ilkbahar yaz defilelerinde de bu gerçeklik yerini buldu. Bazen kıyafetle aynı renk ve dokuda aksesuar olarak bazen de çok yönlü bir boğazlı kazağın parçası olarak karşımıza çıktı. Tasarımcılar güvenliği düşünürken stilden de ödün verilmeyebileceğini kanıtladı.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık