Modern Mutfaklar için Modern Yemek Masaları

400 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Günümüz evlerinde renklerin birbiri ile uyumu, tamamlayıcı objeler ve her odanın kendi içerisindeki dokusu artık ön plana çıkıyor. Mutfağınızı en baştan dizayn etmek istiyor veya var olan mutfağınızı yenilemek istiyorsanız size tavsiyemiz işlerinizi kademelere ayırın ve hepsini bir dizin sıra halinde gerçekleştirin. Peki, Modern Mutfaklar İçin Modern Yemek Masaları nasıl seçilir?

Modern Bir Mutfak Nasıl Olmalı?

Önceden parlak tonlarda, gösterişli perdeler ve mutfağın tamamlayıcısı olan masalar desenli ve renkli bir şekilde dizayn edilirken artık bu durum yerini mat renklere, sade ve stor perdelere, tek renk ve birbirini tamamlayan 2 ana renk masalara ve modern çizgilerden oluşan halılara bırakıyor. Modern mutfaklar için porno seyret modern yemek masaları tam bir tamamlayıcı niteliğinde olup artık ankastre ürünler tercih ediliyor. Sağlam ve şık tasarımların yanı sıra mesafeli ama bir o kadar da dinginlik veren mutfak dizaynları tercih ediliyor. Günümüzde gri tonlar oldukça ağırlıkta. Gri buzdolabı, gri fırın ve bunun yanı sıra metal ağırlıklı ürünlerde artık oldukça dikkat çekici olmaya başladı.

Modern Mutfak Önerileri

Mutfağınızda görselliği ön planda tutmanızın yanı sıra işlevsellik açısından da size rahat hissettirecek ve kalabalık olmayan mutfaklar tercih etmelisiniz. Dizaynı yaparken modern çizgilerinizin hakim olduğu bir mutfağa renk uyumunu tamamlayacak bir masa ve halı tercih etmelisiniz. Veya tabanı desenli fayanslardan oluşuyor ise hiç halı kullanmaya bilirsiniz. Gri tonların veya metalin yoğun olduğu bir mutfağınız varsa beyaz duvarlarınızın olması ve beyaz ve ahşap renklerinin kullanıldığı bir masa tercih edebilirsiniz. Beyaz mutfak tercihinizde fırınınız, ocağınız, aspiratörünüzü siyah tercih edebilir ve mermer desenli bir orta masa ve küçük beyaz sandalyelerden oluşan bir tercih yapabilirsiniz. Krem tonlarında bir mutfak tercih ederseniz siyah tonlarında ev aletleri tam size göre olacaktır. Uç kısımları güpürlü sade perdeler tamamlayıcınız olurken doğal taş görünümlü bir dolap arası fayansı ve sade beyaz şık bir masa ve içerisinde kahve ile krem tonlarının hâkim olduğu desenli küçük bir halı ile oldukça güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Mutfağınızda biraz tatlı renklerin olmasını istiyorsanız bej rengi bir mutfak dolabı ve Modaİmaj pembe tonlarında sade bir perde kullanırken beyaz bir yemek masası ve yine Modaİmaj tonlarında mutfak halısı ile oldukça tatlı ve modern bir görünüm elde edebilirsiniz

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık