Nefti Yeşil İle Uyumlu Renkler

454 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Nefti yeşil ile uyumlu renkler; nefti yeşili rengi son zamanlarda modadan dekorasyona kadar her alanda sıklıkla kullanılırken nefti yeşili ile uyumlu renklerde merak edilmektedir. Nefti yeşil rengi kombinler olarak karşımıza pantolondan eteğe, gömlekten elbiseye kadar pek çok seçenek çıkmaktadır. Nefti yeşili ile dikkat çekici ve etkili kombinler için nefti yeşiliyle uyumlu renkleri bilmek gerekir.

Nefti Yeşil İle Uyumlu Renkler

Osmanlı dönemi kombinleri içinde sıklıkla kullanılan nefti yeşil rengi, yeşilin en etkileyici renk tonları arasında yer almaktadır.

Nefti yeşil kombinler

Nefti yeşil kombinler-nefti yeşil elbise üstüne ne renk şal olur

Birçok renkle uyum sağlayan nefti yeşil ile dikkat çekici kombinler için;

Siyah
Beyaz
Krem rengi
Bej rengi
Ekru renk
Vizon renk
Modaİmaj
Saman rengi
Açık kahverengi
Gri
Sarı özellikle canlı sarı
Turkuaz
Lila
Mavi
Kırmızı
Nar çiçeği rengi ve kiremit rengi kullanabilirsiniz. Nefti yeşili rengi ile dikkat çekici kombinler için ten rengi uyumunu da unutmayınız.

Nefti Yeşil Elbise

Nefti yeşil elbise özel gün ve gece kombinlerinde yeşil abiye olarak kullanılabileceği gibi günlük kombinler, ofis kombinleri ve iş kıyafetleri kombinleri olarak da kullanılmaktadır. Nefti yeşil elbise kombin sırasında nefti yeşile uyumlu renkler giyimde renk uyumu kuralları doğrultusunda kullanılmalıdır.

Nefti Yeşil Elbise Altına Ayakkabı

Nefti yeşil elbise altına ayakkabı kullanacağınız mekan ve nefti yeşil elbise modeli seçeceğiniz ayakkabı rengini de etkilemektedir. Örneğin spor elbise altına spor ayakkabı kullanırken beyaz renk tercihi dikkat çekici kombin yapmanızı sağlayacaktır.

Ofis için elbise altına ayakkabı olarak ise siyah, vizon rengi, gri, bej rengi ekru renk ve lacivert renk tonlarında ayakkabı seçebilirsiniz.

Nefti yeşil renk elbise için yeşil renk ayakkabı da kullanabilirsiniz. Yeşil elbise kombinleri arasında yer alan ve koyu yeşil elbise kombinleri kategorisine giren nefti yeşil elbisenin iki ton koyu veya iki ton açık renginde yeşil renk ayakkabı tercih edebilirsiniz.

Nefti Yeşil Rengi Beyaz Uyumu

Nefti yeşili ile beyaz uyumundan yararlanarak her alanda kullanabileceğiniz kombinler yapabilirsiniz. Nefti yeşil elbise kombinlerinde nefti yeşil elbisenin üstüne beyaz şal kullanabileceğiniz gibi yeşil pantolonun üzerine de beyaz bluz veya gömlek kullanabilirsiniz. Nefti yeşil beyaz uyumu ile bu ve buna benzer kombinler yaparak şıklığı yakalayabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık