The Woman Studio Aksaray Kuaför

226 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Kaliteli hizmete hizmete uygun fiyat seçenekleri ile ulaşmak isteyenlerin ilk tercihi The Woman Studio olmaya devam ediyor. Zira, bakımlı olmak ve güzel görünmek her kadının hakkıdır. Saç kesiminden cilt bakımına, kaş tasarımından profesyonel makyaja kadar tüm ihtiyaçların karşılanması için The Woman Studio merkezini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Kadınlar için saçlarının bakımı ve modeli en önemli konular arasında yer almaktadır. Parlak, canlı ve dolgun saçlara sahip olmak her kadının isteğidir. Bunun içinde kuaför tercihinin önemi kaçınılmaz olarak karşımıza çıkar. Belirli bir vizyona ve yeteneğe sahip olmanın yanı sıra tecrübe de kuaförün en önemli özellikleri arasında yer almak zorundadır. Aksi takdir de müşteri memnuniyetinden söz etmek mümkün olmayacaktır. The Woman Studio’nun kurucusu Ferit Yüksel yenilikçi vizyonu ve yılların getirmiş olduğu deneyimiyle müşterilerinin isteklerini karşılamak için yola çıktı. Uzman bir ekibin lideri konumunda bulunan Ferit Yüksel, The Woman Studio’nun sadece Aksaray’da değil, ülke genelinde de adından söz ettiren bir güzellik merkezi olmasını sağladı. Hizmette sınır tanımayan anlayışın temelinde ise kadınları mutlu etmek ve güzel görünmelerine yardımcı olmak yer alıyor.

Zamansız saç modelleri ile dikkatleri üzerine çekmek isteyen kadınlar ilk olarak The Woman Studio’yı ziyaret ediyor. Kuaförlük alanındaki son trendleri ve eğitimleri yakından takip eden uzman ekip, müşterilerinin en zorlu isteklerine bile yanıt verme arayışı içerisinde bulunuyor. Sombre, ombre, renk açma, ışıklandırma, facelight gibi uzmanlık gerektiren uygulamalar kısa süre içerisinde tamamlanıyor. The Woman Studio randevu ile çalışan bir güzellik merkezi olarak da dikkat çekiyor. Müşterilerinin zamanını en doğru şekilde değerlendirmesini sağlamak amacı ile online randevu sistemi hayata geçirildi. Ayrıca, telefon üzerinde de randevu alınabiliyor. Sadece hafta içleri hizmet vermeyen güzellik merkezi Cumartesi ve Pazar günleri de açık oluyor. Bu sayede çalışan kadınların da ihtiyaçlarını karşılamasına olanak tanınıyor. Epilasyon ve ağda gibi düzenli aralıklarla yapılması gereken kıl aldırma işlemleri de yapılıyor. Tek seans ya da paket halinde satılan işlemler için piyasa şartlarının altında fiyat seçenekleri sunuluyor.

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

FACEBOOK:  https://www.facebook.com/thewomanaksaray/

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/thewomanaksaray/

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık