Vestiyer Dekorasyon Örnekleri

877 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Dar Antre Vestiyer Modelleri; Kapı girişleri dekorasyon bakımından çok önemlidir. Düzenli, şık, kullanışlı, ferah, fonksiyonel dar antre dekorasyonu için en önemli dekorasyon ögelerinin başında vestiyer modelleri gelmektedir.

Bugünkü konumuz dar antre vestiyer modelleri. Detaylara birlikte göz atalım.

Dar Antre Vestiyer Modelleri

Dar antre için düşündüğünüz vestiyer modelini ister kendiniz tasarlayarak özel yaptırın. İster hazır vestiyer modelleri arasından seçim yapın. Bu konuda dikkat edeceğiniz hususlar kep aynıdır.

Aynalı vestiyer modelleri

Kural; çok fazla yer kaplamayacak, ancak olabildiğince işlevsel olacak. Uygun büyüklükteki vestiyer modelinizde gereksiz detaylar yerine fonksiyonel özellik olmasına dikkat etmelisiniz.

Klasik modeller yerine modern mobilya tasarımlarını tercih edin. Özellikle modern ev dekorasyonuna sahipseniz kapı girişiniz de mutlaka modern dekorasyonun izlerini taşımalıdır.

Vestiyer Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ayakkabılık mı, çekmece mi, aksesuar sergileme alanı mı, kıyafetlerinizi asma ve depolama alanı mı? Vestiyer seçiminde önce İhtiyaçlarınızı belirleyin. Ardından ihtiyaçlarınız doğrultusundan tercihler yapın.

Örneğin; kalabalık bir aileye sahipseniz sürgülü, çok raflı ayakkabılık olan bir vestiyer işinizi bir hayli kolaylaştıracaktır.

Dar antre için vestiyer modelleri,

Dar antre dekorasyonu da olsa vestiyerinizde mutlaka bir oturma alanı olmalıdır.

Bu oturma alanının alt kısmı kapaklı dolap veya çekmecelerden oluşturularak fonksiyonellik kazandırılabilir.

Kullanım alanı çok ve aynı zamanda fonksiyonel vestiyer modeli arıyorsanız size önerimiz tercihinizi uzun vestiyer modellerinden yana kullanmanız olacaktır. Bu şekilde alan sıkıntısı yaşamadan bol bol depolama alanına sahip olursunuz.

Kör noktaya ve duvar yüzeyine monte edeceğiniz işlevsel, sevimli ve minimalist tarzın yansıtan bir vestiyer modeli ile hem kör noktayı değerlendirmiş olacak, hem de şık bir vestiyer ile ortamı hareket kazandıracaksınız.

Dar antre genelde ışık almaz. Eğer sizin antrenizde bu şekilde ise beyaz vestiyer modelleri arasında seçimler yapmanızı öneriyoruz. Dar antre dekorasyonu ile uyum sağlayacak beyaz renklerde vestiyer modeli tercih edilirken odak noktası için canlı renklerde birkaç tane aksesuar kullanmanız öneriyorum.

Dar antre vestiyerleri

Dar antrede vestiyer için alan çok azsa veya hiç yoksa üzülmeyin.

Duvara raf şeklinde tasarlanan vestiyer modellerine uygun bir ayna da ekleyerek oldukça şık ve kullanışlı vestiyer modeli kazanabilirsiniz. Hatta en becerinize ve hayal gücünüze güveniyorsanız kendiniz bu şekilde bir vestiyer yaparak el emeğinizi kullanabilirsiniz.

Doğal ahşap kullanarak kendi hayal gücünüzü kullanarak yapacağınız vestiyer modelini kullanırken alacağınız keyfi bir düşünün.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık