Yeni Yıl İstikbal Köşe Koltukları

539 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Köşe koltuk takımları konfor olarak tasarlanan bir üründür. küçük evlere göre oldukça idealdir. son zamanlarda daha komplike çeşitleri artmaktadır.Bir süre sonra tek yaşam alanınız haline gelen koltuktur. uyumak, yemek, tv, pc her ihtiyaç için yeterlidir.Dar alanlarda yer kazandıran, maliyeti ekonomik olan koltuklardır. parçalı koltuk takımlarına göre, köşe alanların daha verimli kullanılmasına olanak sağlar.

Köşe koltuk takımlarından bazı modeller;

Vals Köşe Takımı İnsan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında malzemeler kullanılmaktadır. Kol ve kasa önlerindeki özel klapalarıyla, zengin kırlent renkleriyle ve özel dikiş detaylarıyla ön plana çıkan yeni Vals Köşe Takımı.Bu model ile kol yanında ve sırt minderlerinde düğme çektirme uygulaması ile modern kimliği ön plana çıkarılmıştır.Takımın oturum kısımlarında 32 dansite 1.kalite soft sünger kullanılmaktadır.Üründe kullanılan kumaş , deformasyona dayanıklı, temizliği kolay ve uzun ömürlüdür.

Mira Köşe Takımı modeli kaliteli tasarımı ile evinini bir tık öteye taşıyacaktır. Salonunuzun harikulade görünmesini istiyorsanız bu model sizin için ideal.Modern tasarımıyla birlikte alternatif renk ve kumaş seçenekleriyle sizi büyüleyecek bir salon takımı.Modelde döner mekanizma kullanılmış olup bu mekanizma ile geniş bir yatak alanı oluşturulmuştur.İstediğiniz renk ve desenlere sahip alternatifleriniz de vardır.Uzun ömürlü temizliği kolay bu koltuk takımı ailenize çok yakışacak.

New Roma Köşe Takımı Modern görünümü, ahşap desenli ayak detayları ile şıklığını ve zerafetini odanıza yansıtacak. Sırt kısmında yer alan çektirme ve kapitone uygulamaları ile tasarımsal olarak görsel zenginlik katılmıştır.Modelde döner mekanizme olduğu için yatak şeklini de alabilir.NewRoma KöşeTakımını çeşitli renk ve desenler ile zevkinize göre seçebilirsiniz.

Optima Köşe Takımı albenisini modern tasarımıyla ahşabın kumaş ile buluşmasından alıyor. Yerden yüksek ayakları, farklı kol tarzıyla evinize modern bir görünüm katan Optima Köşe Takımı evinizi daha kullanışlı hale getiriyor.İstediğiniz zaman yatak şeklini de alabilir.Son derece konforlu olan bu ürün hem görsellik açıdan zenginleştirilmiş hemde ürünün altının kolay temizlenebilir haldedir.

Orleon kibar ve zarif köşe takımı tasarımıyla diğer köşe takımlarının aksine odanızda rahat dekor buluyor. Kolay yerleşim rahatlığı sunarak her metrekarede her odaya uyum sağlıyor. Orleon Köşe Takımı; modern hatları, rahat oturum konforu ve ergonomik tasarımı ile ön plana çıkmaktadır.Yüksek ayak yapısı, sırt kısmında yer alan düğme ve çektirme uygulamaları ile yaşam alanlarına modern çizgi oluşturacaktır.Yatak mekanizması sayesinde, köşe üçlü ünite kolay bir hareketle hem yatak hem de depolama alanı sunmaktadır.Ürün köşe uzanmalı ünitesinde yer alan sehpa fonksiyonu ile son derece işlevsel bir kullanım sunmaktadır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık