Yılbaşı Dekorasyon Fikirleri

401 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Çok net bir başlık attım bu yazıya… Yılbaşı Dekor Rehberi … 2020 bitiyor ve 2021’e sayılı günler kaldı. Yeni yılın gelişi insanda bir heyecan uyandırıyor. Bu durum yadsınamaz bir gerçek. Yeni yıla gireceğiniz o akşamın bir kaç gün öncesinden, malum akşamı evlerinden geçirme planı yapanlar, haliyle yeni yılın gelişinin heyecanını evlerinin dekorasyonuna da yansıtmak istemektedir. Ben de bu konuda sizlere bir miktar ilham vermesi, esin kaynağı olması açısından evinizin yılbaşı dekorasyonu için ihtiyacınız olan her şeyi ile yılbaşı dekor rehberi hazırladım. Bu rehberde bulamayacağınız tek şey hindi tarifi olacak. Peki bu yılbaşı dekor rehberi içinde neler var? Liste çok uzun ve yapılacak çok şey olduğu için lafı daha fazla uzatmadan görsellere geçebiliriz.

Yılbaşı, yılbaşı dekorasyonu ve yılbaşı dekoru denilince akla ilk gelen yılbaşı ağacı gelmektedir. Tabi malum bildiğimiz türde çam ağıcı benzeri yılbaşı ağaçları her zaman popülerliğini korur ama ben sizler için çam ağaçlarından ziyade yılbaşını sembolize edecek ve çok daha benzersiz, dekoratif yılbaşı ağacı fikirleri derledim.

Derlemeye geçmeden önce yılbaşı dekorasyonu fikirleri için hazır yılbaşı süsleri arıyorsan online mağazamızda şuan satışta olan el yapımı yılbaşı süslerimizi ve yılbaşı mumlarımızı görmeni isterim. Mağazaya gitmekle vaktini harcamaman için bazı ürünleri hemen aşağıda paylaşıyorum. Hazır ürünler ilgini çekmez ise yılbaşı dekor rehberi niteliğindeki derlememi inceleyerek kendi yılbaşı dekorlarını yapabilirsiniz. Takıldığın bir şey olursa ya da bana bunu yap dediğin bir model olursa hiç çekinmeden bana instagram’dan yada facebook’tan yada direkt mail atarak hem fikir hem fiyat alabilir, sipariş verebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık