Kilo Vermeye Yardımcı Bitkiler

393 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Diyet yaparken sadece yediklerinizi azaltmanız, ekmeği tüketmemeniz tam istediğiniz etkiyi sağlamıyor mu? Ümitsizliğe kapılmanıza hiç gerek yok. Takviye sporla ve en önemli takviye bitkilerle bunu telafi edebilirsiniz. Hatta kilo vermenizi çok daha hızlandırabilirsiniz. Şimdi sizlere birkaç tane bitki örneği vereceğiz.

Bunlardan ilki Yeşilçay. Vücudunuzda biriken toksinleri atmanızı sağlayan yeşil çay hem de sindiriminizi kolaylaştırır. Yemeklerden önce içilen yeşil çay yağ yakımı sağlar ve yediğiniz yemekten çok fazla kalori almamanızı sağlar. Yeşil çayı sıcak su içerisinde birkaç dakika bekleterek kolayca demleyebilirsiniz. Bir diğer bitkimiz, Mate Çayı. Bu bitki yağ emilimini engelleri. Böylece su atımını kolay hale getirir. En önemlisi ise bu çay iştahınızı kapatır. Funda Yaprağı ise; böbrekleriniz çok iyi çalışmasını sağlar. Ayrıca idrar sökücüdür. Bu şekilde kilo vermenize yardımcı olacaktır.

Biberiye, yeşil çay gibi toksinleri temizler. Hazmı kolaylaştıran bu bitki aynı zamanda yağ eriticidir. Kekik, diğer bitkiler de olduğu gibi yağ yakımını kolaylaştırır ve halk tarafından en çok kullanılan zayıflama aracıdır. Maydanoz ise; ödem problemi için birebir bitkidir. Maydanoz da diğer bitkiler gibi kilo vermeye en yararlı işi yapar, yani yağ yakımını sağlar. Maydanozdan çay yaparak da faydalanabilirsiniz. Son bitkimiz ise; Zencefil. Diyet yaparken hepimizin en büyük sorunu açlıktır. Açlık bir süre sora mide bulantısı yapabilir. Zencefil hem buna iyi gelecek hem de bağırsaklarınızı çalıştıracaktır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


casibom - grandpashabet giriş - oran.net -
Yukarı Çık