Kilolu İnsanlar Nasıl Zayıflar?

356 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Fazla kilolarından kurtulup ince ve sağlıklı yaşamak isteyen insanlar var. Ancak, işe neden başlayacakları konusunda kafaları oldukça karışık… Eğer siz de onlardan biriyseniz, kilolu insanlar nasıl zayıflar sorusuna uzman cevapları sunduğum makalemi dikkatle okumalısınız. Önerilerimi uyguladığınız takdirde kilo vererek hayalinizdeki vücuda kavuşacaksınız.

Zayıflamanın temel formülü nedir?

Zayıflamak için en temel formül, fazla kilolu olduğunu kabul etmektir. Sonraki adım ise, bu kilolardan kurtulmak için şok diyetler, ağlayıp sızlanma, kendine acıma, zayıflama hapı ve çayı kullanma gibi yararsız uğraşlara girmemek gerekir. Kilo vermek için gerçekçi olmak zorundasınız. Kendinize, kaç kilo fazlanız varsa onlardan kurtulmak için diyet ve spor yapma sözü vermeli ve sadık olmalısınız.

Kilolu insanlar diyete nasıl başlamalıdır?

Vermeniz gereken ister 10 kilo olsun, ister 40 kilo aslında hepsinin başlangıç noktası aynıdır: Su içmeye başlamak! Mesleğim gereği kilo vermek isteyen insanlarla sık sık görüşüyorum, onlara günde kaç bardak su içtiklerini sorduğumda cevaplar genelde şöyle oluyor:

  • Su içmeyi unutuyorum.
  • 3-4 bardak içiyorum.
  • Bazen 10 bardak içiyorum.
  • Su içmenin işe yaramadığını düşünüyorum.

Bu cevaplar eğer size tanıdık geliyorsa, hemen fikrinizi ve alışkanlığınızı değiştirmeniz gerekiyor! Diyet ve sporla vücutta yakılan yağları dışarı atmak için su içmek zorundasınız. Su içmek ayrıca, açlık ve tatlı krizlerini önlemeye yardımcı olur. Hemen şimdi, günde 15 bardak su içmeye başlayın.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık